Електрощитове обладнання

Компанія ЕнергоУА спеціалізується на виготовлені електрощитового обладнання як для промислових, так і житлових об’єктів будівництва, інфраструктури енергетики до 1 кВ. Виробничі потужності знаходяться у Києві. Ми плідно співпрацюємо з замовниками по всій Україні.

Збірка електрощитів здійснюється з урахуванням особливостей конкретних об’єктів, із застосуванням тільки якісних матеріалів і устаткування від провідних виробників. Кожен щит відрізняється високою якістю і надійністю.

Компанія ЕнергоУА має великий досвіт у виробництві електрощитового обладнання та на сьогоднішній день здійснюється збірка наступного електрощитового обладнання:


Електро щити

Розподільчий пристрій – РУ-0,4 кВ - ЕнергоУА

Розподільчий пристрій – РУ-0,4

Розподільні пристрої (РУ) призначені для прийому, розподілу та обліку електричної енергії напругою 380/220 В трифазного змінного струму частотою 50-60 Гц


Головний розподільний щит (ГРЩ) - ЕнергоУА

Головний розподільний щит (ГРЩ)

Головний розподільний щит ГРЩ – це електротехнічний пристрій, який призначений для вводу, обліку та розподілу електроенергії.


Ввідно розподільний пристрій (ВРП) - ЕнергоУА

Ввідно розподільний пристрій (ВРП)

Ввідно розподільчий пристрій (ВРП) застосовуються на різних об’єктах для прийому і подальшого розподілу електроенергії по локальним споживачам. ВРП, так само, призначаються для захисту мережевих споживачів від аварійної перевантаження і коротких замикань.


Конденсаторні установки (ККУ-0,4) - ЕнергоУА

Конденсаторні установки (ККУ-0,4)

Комплектна Конденсаторна Установки (ККУ-0,4) – призначена для автоматичної компенсації реактивної потужності навантаження споживача в електричних мережах трифазного змінного струму напругою 0,4 кВ частотою 50 Гц.


Пристрої автоматичного включення резерву (АВР) - ЕнергоУА

Пристрої автоматичного включення резерву (АВР)

Автоматичного включення резерву (АВР) призначений для безперебійного електропостачання споживачів електроенергії при відключенні робочого джерела живлення, шляхом підключення до резервної лінії живлення.


Шафи силові розподільчі (СПМ, СК-5, СК-8) - ЕнергоУА

Шафи силові розподільчі (СПМ, СК-5, СК-8)

Шафи силові розподільчі застосовуються для прийому і розподілу електричної енергії. А також для захисту ліній від перенавантажень та струмів короткого замикання у промислових пристроях.


Оновлення (перепаковка) існуючих електрощитів

Крім виготовлення нових електрощитів, ми також маємо великий досвід у оновленні існуючий – так звана перепаковка. За фото та схемою старого щитка прорахуємо вартість перепаковки на будь-якому обладнанні за бажанням замовника.


Галерея виготовлених електро шаф:

Звороній дзвінок