Головний розподільний щит (ГРЩ)

Головний розподільний щит ГРЩ – це електротехнічний пристрій, який призначений для вводу, обліку та розподілу електроенергії. Також ГРЩ слугує для захисту від коротких замикань і перенавантажень в мережах напругою до 380В змінного струму частотою 50 Гц.

Головний розподільний щит (ГРЩ)

Головний розподільний щит (ГРЩ) – це щит, через який забезпечується електроенергією вся будівля або його відособлена частина. Роль ГРЩ може виконувати Ввідно Розподільний Пристрій (ВРП) або щит низької напруги підстанції.

Залежно від завдань поставлених замовником, шафа ГРЩ може містити в своєму складі АВР (пристрій Автоматичного Включення Резерву) побудований на базі ввідних і секційного автоматів з моторними приводами. Так само АВР може бути побудований на базі реле контролю фаз і контакторів.

Згідно вашого проекту ми можемо виготовити будь-який ГРЩ.

Панелі та шафи ГРЩ поділяються на наступні п’ять типів:

  • Ввідні – містять апаратура ввода, обліку електроенергії;
  • Ввідні з пристроєм Автоматичного Ввода Резерва (АВР);
  • Розподільні. Включають пристрої розподілу та інші блоки на панелі за необхідністю;
  • Панелі управління зовнішніми установками великої потужності;
  • Панелі установок компенсації реактивної потужності (УКРП) або їх ще називають Комплектні Конденсаторні Установки (ККУ).

Збірні шини – ще одна важлива частина шаф ГРЩ. Це мідні провідники з ізоляторами, які слугують для розподілу та комутації струмів . У сучасних ГРЩ інколи збірні шини використовують з комутуючим устаткувванням. Такі рішення дають можливість переключати ГРЩ з основної шини на резервну, щоб мати змогу обслуговувати шафу без відключення усієї ГРЩ.


ГРЩ зібрані нашою компанією:


Вас також може зацікавити:

Звороній дзвінок