Розподільчий пристрій – РУ-0,4 кВ

Розподільні пристрої (РУ) призначені для прийому, розподілу та обліку електричної енергії напругою 380/220 В трифазного змінного струму частотою 50-60 Гц в мережах з системою заземлення – TN-C, TN-S, TN-CS, для захисту ліній при перевантаженнях і коротких замикань.

РУ-0,4 кВ, як правило, розміщується в ТП 6-10 кВ і є низьковольтною складовою підстанції і може використовуватися для побудови всіх типів головних, вторинних і кінцевих низьковольтних розподільчих щитів, розрахованих на струми до 4000 A і призначених для промислових або адміністративних будівель.

РУ являють собою ряд уніфікованих серій на базі шаф різних типів і виконань. За бажанням замовника шафи можуть бути виготовлені з корпусів власного виробництва, а також корпусів провідних виробників щитового обладнання. Ступінь захисту оболонки може досягати рівня IP 54.

РУ-0.4 складається з панелей, які діляться за функціональним призначенням, на наступні типи:
– ввідні панелі;
– лінійні панелі;
– секційні панелі.

Ввідні панелі призначені для підключення ввідних кабелів або шин від трансформаторів, для можливості контролювати силу електричного струму і напруги по трьом фазах шляхом використання амперметрів, вольтметрів і аналізаторів параметрів мережі, а також для обліку електроенергії.

Розподільні панелі складаються з автоматичних вимикачів або роз’єднувачів із запобіжниками, які захищають відходять лінії від перевантажень. Для того, щоб контролювати струм подається навантаження на одній з фаз лінії, що відходить можуть бути встановлені трансформатор струму з амперметром.

Секційні панелі призначені для ручного або автоматичного перемикання між двома вводами. Перемикання може відбуватися за допомогою АВР.

Підставою для прорахунку і запуску в роботу РУ-0,4 є опитувальний лист, а також принципова схема проекту. На основі проекту прораховується, а при запуску в роботу, комплектується розподільний пристрій.

Деякі РУ-0.4 які ми зібрали:


Вас також може зацікавити:

Звороній дзвінок