Щит поверховий / квартирний (ЩП, ЩК)

Призначенням щитів поверхових (ЩП) є прийом і розподіл електроенергії в трифазних мережах напругою 380 / 220В і частотою 50Гц з заземленою нейтраллю. Так само функціями ЩП є виконання нечастих включень і відключень електроліній групових кіл, і захисту ліній споживачів від надмірних перевантажень і коротких замикань.

ЩП призначені для поквартирного розподілу і обліку спожитої електроенергії; захисту групових ліній споживання квартир при перевантаженнях і коротких замиканнях; захисту людей від ураження електричним струмом; розміщення пристроїв телефонної, телевізійної радіоапаратури та інших слабкострумових мереж. Коном час.

Конструктивне виконання:

Щити поверхові ЩП можуть бути виготовлені вбудованого і навісного виконання, і встановлюватися стаціонарно в нішах на поверхових площадках.

Корпус ЩП являє собою зварену металеву конструкцію, розділену перегородкою на три відсіки (обліку, розподілу та слабкострумовий), в яких встановлюється апаратура відповідно до призначення відсіків. Відділення обліку призначений для установки лічильників однофазних або трифазних. У розподільній панелі ЩЕ передбачається розміщення автоматичних вимикачів і пристроїв захисного відключення (УЗО). Двері, встановлені з фасаду, забезпечують доступ до відсіків ЩЕ. Двері відсіку обліку обладнана вікнами для контролю показань лічильників, які закриті прозорим матеріалом.


Вас також може зацікавити:

Звороній дзвінок